Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Cena:
Producent:
Wybierz
Typ produktu:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Akcesoria światłowodowe

 

Akcesoria do światłowodów ułatwiają sprawne tworzenie efektywnych i rozbudowanych sieci światłowodowych, a także umożliwiają ich odpowiednią i dokładną konserwację. Sklep anteny24.pl, lider w handlu sprzętem sieciowym, oferuje Państwu szeroki wybór wysokiej klasy akcesoriów światłowodowych, niezbędnych do budowania rozległych,  szybkich i wydajnych sieci. Posiadamy wszelkiego rodzaju wsporniki, uchwyty i stelaże do montowania kabli, złącza światłowodowe, rury osłonowe, taśmy do mocowania, chusteczki bezpyłowe, dozowniki na alkohol izopropylowi oraz wiele innych użytecznych akcesoriów do światłowodów.

Cena z VAT: 10,60 PLN

Duży wybór akcesoriów światłowodowych

 

W ofercie sklepu anteny24.pl znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do światłowodów. Proponujemy haki do wieszania uchwytów, metalowe zapinki do łączenia taśmy stalowej, wsporniki słupowe czy wysokiej konwertery miedź-światłowód z wodoodporną obudową, doskonałe do zastosowania zewnętrznego. Wśród akcesoriów światłowodowych posiadamy również wiele rodzajów uchwytów odciągowych do kabli samonośnych, m.in. UCHWYT DO MONTOWANIA KABLA MOUNTING OPTIC CABLE. Jest to wysokiej klasy uchwyt działający na zasadzie klinu, przy czym element chwytakowo-klinujący jest bezpieczny, nie powoduje rozszczelnienia poszycia kabla.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi, oprócz akcesoriów do światłowodów, artykułami, dostępnymi na stronie anteny24.pl:

- antenami,

- ONU/ONT