Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ produktu:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - akcesoria światłowodowe

Światłowody umożliwiają przesyłanie informacji drogą optyczną. Dzięki nim, możliwy jest nie tylko odbiór Internetu i telewizji kablowej, ale także tworzenie wewnętrznych sieci, czy transmisja multimediów. Sieci światłowodowe są szeroko wykorzystywane, przede wszystkim przez firmy i przedsiębiorstwa, ale również coraz częściej w warunkach domowych. Akcesoria światłowodowe Extralink umożliwiają zarządzanie takimi sieciami oraz właściwe ich funkcjonowanie. Firma od lat specjalizuje się w rozwiązaniach bezprzewodowych oraz przewodowych i jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Zachęcamy Państwa do poznania naszej oferty akcesoriów Extralink, które skierowane są do właścicieli sieci światłowodowych.

Urządzenia pozwalające na konserwację sieci światłowodowych – akcesorium światłowodowe do czyszczenia złącz światłowodowych Extralink to doskonały wybór produktu o najwyższej jakości

Oferujemy dla Państwa najwyższej jakości Extralink akcesoria światłowodowe, które pozwalają nie tylko na budowę sieci światłowodowej, ale również na jej późniejszą konserwację. Nasze produkty to najwyższa jakość w bardzo dobrej cenie. Z pewnością każde Extralink akcesorium światłowodowe sprawdzi się w Państwa sieci i ułatwi w znaczący sposób z niej korzystanie, niezależnie od tego, czy są to warunki domowe, czy też firmowe. Producent oferuje bowiem produkty uniwersalne o dużych możliwościach.

Zapraszamy także do poznania naszej oferty innych artykułów marki Extralink dostępnych w sklepie:

- switche
- patchpanele LAN