Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Cena:
Typ obudowy:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port LAN:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Liczba portów PoE+:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Extralink - akcesoria LAN

Właściwe uporządkowanie sieci okablowania pozwala na znacznie wydajniejszą pracę. Kable nie plączą się i nie niszczą. Warto zadbać o stworzenie czytelnej architektury sieci, dzięki czemu z łatwością będzie można odnaleźć odpowiednie złącze. Akcesoria LAN Extralink pozwalają na łączenie ze sobą elementów i ich wspólne spinanie, dzięki czemu można z łatwością zarządzać całą siecią. Wtyki, prowadnice i patchpanele od renomowanego producenta Extralink to najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy, w której pracuje cała sieć komputerów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą akcesoriów LAN od producenta, który specjalizuje się w takich rozwiązaniach technologicznych na najwyższym poziomie.

Porządek i wygoda – Extralink RJ-45 8P8C CONNECTOR akcesorium LAN dla klientów, którzy cenią sobie najlepsze warunki do pracy i są wymagający

Każde znajdujące się w naszej ofercie akcesorium LAN Extralink ma za zadanie wprowadzenie ładu i porządku, jak również właściwe oznaczenie kabli, które tworzą wspólną sieć. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków zewnętrznych. Dzięki nim, można stworzyć dobrą architekturę sieci okablowania i pracować wydajniej oraz bezpieczniej. Oferowane przez Extralink akcesoria LAN są bardzo często wybierane przez profesjonalne firmy, które posiadają własne serwerownie i zaplecza komputerowe. Każde z nich jest przystępne w montażu i nie powinno sprawiać kłopotu nawet osobom, które nie czują się technicznie uzdolnione.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Extralink w naszym sklepie:

- patchpanele LAN
- anteny