Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

Producent:
Wybierz
Typ obudowy:
Wybierz

Port WAN:
Wybierz

Port LAN:
Wybierz

Liczba portów PoE:
Wybierz

Liczba portów PoE+:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Zarządzanie:
Wybierz

Częstotliwość pracy:
Wybierz

Standardy sieci bezprzewodowej:
Wybierz

Typ urządzenia:
Wybierz

Architektura sieci LAN:
Wybierz

Ilość portów LAN:
Wybierz

Rodzaj zasilania:
Wybierz

Ilość portów WAN:
Wybierz

Wbudowany modem:
Wybierz

Częstotliwość pracy:
Wybierz

Typ urządzenia:
Wybierz

Zysk anteny:
Wybierz

Standardy sieci Wi-Fi:
Wybierz

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Access Pointy i Routery bezprzewodowe


Internet w domu to dzisiaj standard, jednak coraz więcej osób decyduje się na maksymalne ułatwienie sobie sposobu użytkowania z dostępu do sieci. Access Pointy i Routery bezprzewodowe idealnie w tym pomagają – z całą gamą swoich nowoczesnych rozwiązań i możliwości. Zatem, jeśli trafili Państwo na naszą stronę właśnie dlatego, by ułatwić sobie codzienne korzystanie z dóbr internetu – zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnymi propozycjami naszej oferty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników niezadowalających się przeciętnymi rozwiązaniami.

 

Router bezprzewodowy i Access Point to podstawa!


Popularność sieci bezprzewodowej jest bezsprzeczna. Dzięki swoim zaletom takim jak mobilność, łatwość instalacji, a także coraz to nowe modyfikacje, zwiększające wydajności parametrów, znajduje szerokie zastosowanie w różnych przestrzeniach – tych prywatnych, jak i wielkoformatowych, komercyjnych. Jednak, by sieć działała bez zakłóceń, trzeba wybrać odpowiednie komponenty instalacji. Access pointy i routery bezprzewodowe to podstawa, której jakość musi być wysoka.

 

Sprawdzone access pointy i routery bezprzewodowe


Elementy łącznikowe takie jak routery czy access pointy powinny być wykonane z należytą starannością. W przeciwnym wypadku dochodzi do aberracji w sieci i licznych zakłóceń. W Anteny24.pl zebraliśmy gamę tego rodzaju urządzeń, które charakteryzują się wysokimi parametrami. Dzięki nim przerwy w transmisji danych Cię nie zaskoczą.

 

Niezastąpione urządzenia sieci bezprzewodowej


Sieć bezprzewodowa składa się z wielu składowych. Access pointy to urządzenia, które pozwalają hostomkomputerom, laptopom, kartom sieciowym, modemom – komunikację z siecią komputerową. Wykorzystują do tego fale radiowe. Access point to zazwyczaj łącznik między siecią WLAN i LAN.  Routery to dobrze znane nam wszystkim urządzenia sieciowe, dzięki którym możliwa jest transmisja danych między różnymi sieciami komputerowymi. Można je porównać do węzła komunikacyjnego, w którym spotykają się informacje.

 

Ubiquiti Networks router i access point dla wymagających


Jako główny europejski dystrybutor renomowanej marki Ubiquiti Networks zachęcamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty - Access Pointy i Routery bezprzewodowe oferowane w naszym asortymencie, a wśród nich topowy router AFI-R Amplifi to bogactwo technologicznych korzyści. To sprzęt wysokiej klasy działający kompleksowo, a wszystko to dla zapewnienia użytkownikom maksymalnej przepustowości. Spełni oczekiwania nawet tych osób, którym zależy na transmisji strumieniowej i gier – bez jakichkolwiek przerw w odbiorze danych. Oprócz innowacyjnych walorów oferowany sprzęt wyróżnia się na tle innych rynkowych propozycji nowoczesnym designem i intuicyjną obsługą. Nie trzeba też się martwić o instalacje – wszystko jest nieskomplikowane i zrozumiałe nawet dla osób o niedużej wiedzy technicznej.

 

Najlepsze routery i access pointy - Anteny24.pl


W naszej ofercie można znaleźć szeroką game routerów Wi-Fi i access pointów takich znanych marek jak Ubiquiti Networks Unifi UAP, MikroTik hap ac, Totolink N300 AC1200, Tp-Link, Tenda, Cisco i wiele więcej!  W sprzedaży mamy access pointy i routery bezprzewodowe pracujące  w częstotliwośści 2.4GHz , 5GHz,   jak i routery i anteny LTE, które cieszą się coraz to większą popularnością .

Najniższa cena, najlepsza jakość - wszystko to i dużo więcej znajdziecie w Anteny24 !