Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

4F Extralink kabel światłowodowy napowietrzny 4J Jedno-Modowy G.652D średnica 4,7mm 1,0KN z prętami FRP, włókna Fujikura wewnątrz

Producent:
EXTRALINK
Kod producenta:
EX.8888
Dostępność:
19650
4F Extralink kabel światłowodowy napowietrzny 4J Jedno-Modowy G.652D średnica 4,7mm 1,0KN z prętami FRP, włókna Fujikura wewnątrz
Opis produktu

Cena za 1m

Kabel jest na w szpulach po 2000m

Włókna Fujikura wewnątrz

Opis:

4F EXTRALINK kabel światłowodowy do montażu napowietrznego, podwieszania i pracy na podporach napowietrznych linii komunikacyjnych. Duża wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne jak wysokie i bardzo niskie temperatury.

Struktura kabla:

1. Włókna optyczne
2. Wypełnienie hydrofobowe
3. Pręty FRP
4. Tuba polimerowa
5. Powłoka z polietylenu o wysokiej gęstości

Specyfikacja:

Transfer

Współczynnik tłumienia przy referencyjnych długościach fal, dB / km:

- 1310 nm

- 1550 nm

 

0,36

0,22

Współczynnik dyspersji chromatycznej przy referencyjnych długościach fal, ps / (nm km):

- 1310 nm

- 1550 nm

 

3,5

18

Waga i wymiary

Liczba włókien w kablu

4

Waga kabla, kg/km

17,5

Średnica kabla, mm

5,5

Właściwości mechaniczne i fizyczne

Minimalny promień gięcia, mm

20 * średnice kabli

Dopuszczalna siła rozciągająca, kN

1,0

Dopuszczalna siła zgniatania, N/100 mm

1000

Odporność na uderzenia z energią początkową, J

10 (25 uderzeń)

Zakres temperatury pracy, ℃

-40℃ - +60℃

Temperatura magazynowania, ℃

-50℃ - +60℃

Temperatura montażu, ℃

-10℃ - +60℃

Uwagi

Długość kabla, km

2km


Dane techniczne
  • ·
    Do montażu: Napowietrznego
  • ·
    Liczba włókien: 4F
  • ·
    Rodzaj włókna: G.652.D
  • ·
    Średnica kabla: 5.1 - 7.0mm
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii