Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

1F EXTRALINK FTTH DROP CABLE 1J SM G657A2 DIAMETER 2,9MM

Producent:
EXTRALINK
Dostępność:
duża ilość
1F EXTRALINK FTTH DROP CABLE 1J SM G657A2 DIAMETER 2,9MM
Opis produktu

1F EXTRALINK FTTH DROP CABLE 1J


Cechy:


- Kabel światłowodowy do zastosowań w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych
- Posiada 1 włókno w luźnej tubie, która jest otoczona warstwą buforową
- Rodzaj włókna: SM G 657 A2
- Kolor zewnętrznej powłoki: Czarny
- Grubość zewnętrznego pancerza: 0,75 mm
- Średnica przewodu: 2,9 +/- 0,20 mm
- Waga 8,0 +/- 1,0 kg
- Standardowa długość na szpuli: 2,0 km +/- 10%
- Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie: 300 Newton
- Odporność na zgniatanie: 440 Newton/ cm
- Minimalny promień gięcia: 30 mm
- Maks. temperatura pracy: od -55°C do +70°C

 

Specyfikacja:

 

WŁAŚCIWOŚCI WŁÓKNA

TŁUMIENIE:

@ 1310 nm

@ 1550 nm

dB/km

< 0.35

< 0.21

DYSPERSJA CHROMATYCZNA:

1285-1330 nm

dla1550 nm

ps/nm.km

< 3.2

?17.5

DŁUGOŚĆ FALI ZEROWEJ DYSPERSJI

nm

1304-1324

NACHYLENIE ZEROWEJ DYSPERSJI

ps/nm2.km

< 0.092

GRANICZNA DŁUGOŚĆ FALI

nm

? 1250

MODOWA DYSPERSJA POLARYZACYJNA

ps/root km

? 0.2

ŚREDNICA TRYBU POLA dla 1310 nm

um

8.6 ± 0.4

BŁĄD KONCENTRYCZNOŚCI PODSTAWOWEJ

um

? 0.5

POWŁOKA NIEKOLISTA

%

? 1.0

ŚREDNICA POWŁOKI

um

125 ± 0.7

ŚREDNICA PŁASZCZA

um

245 ± 0.7

WŁAŚCIWOŚCI MECHANICZNE I ŚRODOWISKOWE

MAKS. WYTRZYMAŁOŚĆ NA ROZCIĄGANIE

300 Newton

MAKS. NACIĄG INSTALACJI

500 Newton

ODPORNOŚĆ NA UDERZENIA

200 Uderzeń

ODPORNOŚĆ NA ZGNIATANIE

440 Newton/cm

MINIMALNY PROMIEŃ GIĘCIA:

CHWILOWY

STAŁY

15 mm

30 mm

MAKS. TEMPERATURA PRACY

- 55 oC do + 70 oC

MAKS. TEMPERATURA INSTALACJI

- 25 oC do + 60 oC

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE I WYMIARY KABLA

TYP WŁÓKNA

SM G 657 A2

ŚREDNICA - BUFOR / PŁASZCZ

0.90 +/- 0.05 mm

ELEMENTY WZMACNIAJĄCE (ARAMID)

WŁÓKNO ARAMIDOWE

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNEJ OSŁONY

POLIURETANOWY, ODPORNY NA OGIEŃ (FRPU)

KOLOR ZEWNĘTRZNEJ POWŁOKI

CZARNY

GRYBOŚĆ OSŁONY

0.75 mm

CAŁKOWITA WAGA

8.0 +/- 1.0 Kg

CAŁKOWITA ŚREDNICA

2.9 +/- 0.20 mm

DŁUGOŚĆ NA ROLCE

2.0 Km +/- 10% Km

Dane techniczne
  • ·
    Do montażu: Napowietrznego
  • ·
    Liczba włókien: 1F
  • ·
    Rodzaj włókna: G.657.A2
  • ·
    Średnica kabla: 2.0 - 3.0mm
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii