Menu

Oferta

Generalny dystrybutor firm

Generalny dystrybutor

Piszą o nas

Certyfikaty

12F EXTRALINK FIBER OPTIC CABLE (WITH KRP) 12J SM G652 D ŚREDNICA 5.0MM

Producent:
EXTRALINK
Kod producenta:
EX.0011
Dostępność:
0
12F EXTRALINK FIBER OPTIC CABLE (WITH KRP) 12J SM G652 D ŚREDNICA 5.0MM
Opis produktu

12F EXTRALINK FIBER OPTIC CABLE (WITH KRP) 12J

 

Cena za 1 m

 

Kabel dostępny na rolkach po 2km.


 

- Kabel światłowodowy do użytku zewnętrznego

- 12 włókien w jednej tubie wypełnionej żelem

- Tube jest otoczona przez włókno szklane (GFR yarns)

- Typ włókna:  SM G652 D

- Dwa pręty wzmacniające ARAMID PLASTIC

- Kolory włókien: NIEBIESKI, POMARAŃCZOWY, ZIELONY, BRĄZOWY, CIEMNOSZARY, BIAŁY, CZERWONY, CZARNY, ŻÓŁTY, FIOLETOWY, RÓŻOWY, CYJAN

- Średnica kabla: 5,0 mm

- Grubość płaszcza zewnętrznego: 1,3 mm

- Waga: 22 ± 2 Kg/Km

- Standardowa długość na szpuli: 2 ± 10% km

- Maks. wytrzymałość na rozciąganie: 500 Newton

- Odporność na zgniatanie: 1000 Newton/10 cm

- Minimalny promień gięcia: 85 mm

- Maks. temperatura pracy: - 30 C to + 60 C

 

WŁAŚCIWOŚCI WŁÓKNA

TŁUMIENIE  @ 1310 nm

@ 1550 nm

dB/km

< 0.38 Maks  & < 0.35 Śr.

< 0.25 Maks  & < 0.22 Śr.

DYSPERSJA CHROMATYCZNA

1285-1330 nm

w 1550 nm

ps/nm.km

 

< 3.5

< 18.0

DŁUGOŚĆ FALI DLA ZEROWEJ DYSPERSJI

nm

1300 - 1324

NACHYLENIE ZEROWEJ DYSPERSJI

ps/nm2.km

< 0.092

GRANICZNA DŁUGOŚĆ FALI

nm

< 1320

MODOWA DYSPERSJA POLARYZACYJNA

ps/root km

< 0.2

ŚREDNICA TRYBU POLA dla 1310 nm

um

9.3 + 0.5

BŁĄD KONCENTRYCZNOŚCI PODSTAWOWEJ

um

< 0.6

POWŁOKA NIEKOLISTA

%

< 1.0

ŚREDNICA POWŁOKI

um

125 + 1.0

ŚREDNICA PŁASZCZA

um

245 + 10

 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE I WYMIARY KABLA 12F

TYP WŁÓKNA

SM G652 D

GŁÓWNE CECHY

ARAMIDOWY WZMOCNIONY PLASTIKOWY PRĘT (2 SZT.) I WZMONIENIE Z WŁÓKNA SZKLANEGO

KOLORY WŁÓKIEN

NIEBIESKI, POMARAŃCZOWY, ZIELONY, BRĄZOWY, CIEMNOSZARY, BIAŁY, CZERWONY, CZARNY, ŻÓŁTY, FIOLET, RÓŻOWY, CYJAN

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNEJ OSŁONY

POLIETYLEN

GRUBOŚĆ ZEWNĘTRZNEJ OSŁONY

1.3mm

ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA KABLA

5.5 + 0.1 mm

WAGA KABLA

22 + 2 Kg/Km

STANDARDOWA DŁUGOŚĆ

2 + 10% KMS


Dane techniczne
  • ·
    Do montażu: Napowietrznego
  • ·
    Liczba włókien: 12F
  • ·
    Rodzaj włókna: G.652.D
  • ·
    Średnica kabla: 3,1 - 5,0mm
Pobierz specyfikację w PDF
Brak produktów w tej kategorii

 

Zamienniki